top of page

Robbins School Foundation Raffle Group

Public·47 members
Jonathan Krause
Jonathan Krause

Age Of Empires 2 Full Indir Tek Link


Age of Empires 2 Full indir Tek Link
Age of Empires 2, dünyanın en popüler strateji oyunlarından biridir. 1999 yılında çıkan bu oyun, tarihin farklı dönemlerinde 13 farklı medeniyeti yönetmenize ve rakiplerinizi yenmenize olanak tanır. Oyunun grafikleri, sesleri, oynanışı ve senaryoları milyonlarca oyuncu tarafından beğenilmiştir. Age of Empires 2, hem tek kişilik hem de çoklu oyuncu modlarında oynanabilir.
Age Of Empires 2 Full indir Tek LinkAge of Empires 2, 2013 yılında Steam üzerinden yenilenmiş bir sürümle tekrar piyasaya sürülmüştür. Bu sürümde, oyunun grafikleri yüksek çözünürlüğe sahip olmuş, yeni özellikler, ticaret kartları, geliştirilmiş yapay zeka, atölye desteği, çoklu oyuncu, Steamworks entegrasyonu ve daha fazlası eklenmiştir. Ayrıca, oyunun yeni içerikler sunan "The Last Khans" adlı bir genişleme paketi de mevcuttur. Bu pakette, 3 yeni senaryo ve 4 yeni medeniyet bulunmaktadır.


Eğer siz de Age of Empires 2'nin bu harika sürümünü indirmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken aşağıdaki linki tıklamak ve Steam hesabınızla giriş yapmaktır. Oyun şu anda Steam'de %75 indirimli olarak satılmaktadır. Bu fırsatı kaçırmayın ve Age of Empires 2'nin efsanevi dünyasına katılın!

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page